Γ' ΕΠΣΗ

Εκτός έδρας ήττα ο Χείμαρος με 4-0 από το Ίνι

15/10/2016 | 22:46

Εκτός έδρας ήττα γνώρισε ο Χείμαρος με σκορ 4-0 από το Ίνι για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ  ΕΠΣΗ.
Οι γηπεδούχοι που ξεκίνησαν δυνατά το παιχνίδι, κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 10΄ με «διπλή» προσπάθεια του Κέντι, για να έρθει στο 28΄ ο Σφακιανάκης να σημειώσει το 2-0, που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.
Στην επανάληψη, το Ίνι συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και στο 65΄ ο Σφακιανάκης με σουτ από το ύψος της περιοχής «έγραψε» το 3-0, για να έρθει στο 75΄ ο ίδιος παίχτης με το τρίτο προσωπικό του τέρμα να διαμορφώσει το τελικό 4-0.

Ίνι: Τουτουδάκης, Κατσαμήτρος(78’ Σφακιανός), Μπιλικώτσης Ξυπακης, Μανδελενης, Ουσταμανωλακης, Σφακιανακης, Γαβριλακης(60’ Αδαμάκης), Ρουμελιώτης, Καπαρουνάκης(80’ Φουκαράκης) Κέντι

Χείμαρος: Καστρινάκης, Αυγουστάκης, Κουριδάκης, Αθουσάκης, Φουντουλάκης Ορφανός, Παναγιωτάκης, Δαριβιαννάκης Γ., Δαριβιαννάκης Γιώ., Μασαούτης, Κολουντζάκης(70’ Λουμπάκης)