Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ, για τους αγώνες από 19 Νοεμβρίου, έως 23 Νοεμβρίου 2016.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016
Β’ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
(
ΕΚΑΣΚ – Διαιτητές:
19-11-2016 19:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19-11-2016 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
19-11-2016 18:00 Κλαδισός Εφήβων
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
19-11-2016 17:30 Χερσόνησος Εφήβων
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19-11-2016 17:30 Ιεράπετρα Εφήβων
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
19-11-2016 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
19-11-2016 15:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
19-11-2016 14:30 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19-11-2016 14:00 Σητεία Παίδων
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
19-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
19-11-2016 10:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
20-11-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
20-11-2016 18:30 Λίντο Παίδων
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
20-11-2016 17:00 Μοίρες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαλούρδος Μιχάλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
20-11-2016 17:00 Ρέθυμνο Ανδρών
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
20-11-2016 17:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
20-11-2016 16:00 Ακρωτήρι Παίδων
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
20-11-2016 16:00 Χανίων Παίδων
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20-11-2016 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20-11-2016 15:00 Ρέθυμνο Παίδων
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
20-11-2016 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
20-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
20-11-2016 13:30 Λίντο Παίδων
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
20-11-2016 13:00 Ρέθυμνο Παίδων
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
21-11-2016 19:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
21-11-2016 18:00 Χερσόνησος Ανδρών
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
23-11-2016 21:00 Χανίων Ανδρών
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΕΚΑΣΚ-Κριτές:
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΣΚΗΣΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Ο.Α.Χ.
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΟΦΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21-11-2016
ΒΑΚ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ Ο.Φ.Η. – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23-11-2016
ΧΑΝΙΩΝ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.– ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟ
Υ