Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στο τοπικό της ΕΠΣΗ
Οι διαιτητές, οι βοηθοί και οι παρατηρητές διαιτησίας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ανά κατηγορία, ως εξής:
Α1 Κατηγορία |
|||||||
1. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. (Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης) |
|
2. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
3. | Ε.Γ.Ο.Η – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) |
|
4. | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Γιαλαμάς Ν., Σταυρακάκη Μ. (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) |
|
5. | ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) |
|
6. | ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Κουράκης Ι., Παπαδάκης Μ., Πλαίτης Γ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
7. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΡΧΑΝΩΝ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Σφακιανάκης Δ., Σταυρακάκη Ν., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος) |
|
8. | ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΓΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α. (Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης) |
|
Α2 Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
9. | ΡΑΥΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Λεονταράκης Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος) |
|
10. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης) |
|
11. | ΑΣΙΤΕΣ FC – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΑΣΙΤΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | ||
12. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Καμπιτάκης Κ. (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
|
13. | ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Σπινάκης Ν., Τζανακάκης Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ) |
|
14. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ΑΕΚ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | ||
15. | ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Κουναλάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
16. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Μάτσας Κ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
17. | ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Μαυρουδής Δ., Κασαπάκης Α., Βιτσαξάκης Α. | |
18. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΡΟΣ | ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ. | |
19. | ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΜΟΧΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος) |
|
20. | ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Κουρπάς Ν., Κατσογιάννης Η. | |
21. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΠΟΑ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α. | |
22. | ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ., Στέφα Ά. | |
23. | ΧΑΡΑΥΓΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Σπινάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Ζαφείρης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης) (Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος) |
|
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
24. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΙΑΣ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Κυριακίδης Ρ., Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ. | |
25. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΚΟΡΑΚΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Τοπαλιδης Π., Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε. | |
26. | ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Δρακάκης Α., Μαντσε Ν. | |
27. | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – Ο.Φ.Η. 94 | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Πολυχρονάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Νεραντζάκης Ν. | |
28. | ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Συναδινάκης Κ., Καούρας Γ., Σταυράκης Γ. | |
29. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Τζανακάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Φανουράκη Μ. | |
30. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 18/03/17 | 16:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Σαμιωτάκης Ε. | |
Γ΄ Κατηγορία |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
Αποτέλεσμα |
|
31. | Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ | ΑΕΚ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:00 | Μπαλίδης Α., Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α. | |
32. | ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:00 | Σταυρακάκη Ν., Αδαμάκης Α. Θ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος) |
|
33. | ΓΩΝΙΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:00 | Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Βοριζανάκης Σ. | |
34. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΡΟΚΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:00 | Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Πειρασμάκης Γ. | |
35. | ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΒΙΑΝΝΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ. | |
36. | ΙΝΙ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαστορίδης Δ., Σαβουιδάκης Σ. | |
37. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 19/03/17 | 16:00 | Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Στέφα Ά. |