close
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ
ΤΟ ΦΥΛΛΟ #998

Α1 ΕΠΣΗ

Όλο το πρόγραμμα (και οι 38 αγωνιστικές ) στην Α1 ΕΠΣΗ

Όλο το πρόγραμμα (και οι 38 αγωνιστικές ) στην Α1 ΕΠΣΗ

A-
A+
23/08/2016 | 15:35

Πραγματοποιήθηκε χτες Δευτέρα 22/8 η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου και σήμερα Τρίτη  σας παρουσιάζουμε  το πλήρες πρόγραμμα της Α1 τοπικής κατηγορίας.

 

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     ΟΦΑ  
Γιούχτας     Γόρτυς  
Δόξα Γαλιάς     Αθλόπολις  
Αστέρας Μυρτιάς     Αλμυρός  
Ζαρός     Ρωμανός  
Μινωική     ΠΑΟΚ  
ΑΟΤ     Φαιστός  
ΕΓΟΗ     Ηρόδοτος  
Ρούβας     Μοίρες  
Ανθεστίων     Χερσόνησος  
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γιούχτας     ΠΑΝΟΜ  
ΟΦΑ     Δόξα Γαλιάς  
Γόρτυς     Αστέρας Μυρτιάς  
Αθλόπολις     Ζαρός  
Αλμυρός     Μινωική  
Ρωμανός     ΑΟΤ  
ΠΑΟΚ     ΕΓΟΗ  
Φαιστός     Ρούβας  
Ηρόδοτος     Χερσόνησος  
Μοίρες     Ανθεστίων  
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Δόξα Γαλιάς  
Αστέρας Μυρτιάς     Γιούχτας  
Ζαρός     ΟΦΑ  
Μινωική     Γόρτυς  
ΑΟΤ     Αθλόπολις  
ΕΓΟΗ     Αλμυρός  
Ρούβας     Ρωμανός  
Χερσόνησος     ΠΑΟΚ  
Ανθεστίων     Φαιστός  
Μοίρες     Ηρόδοτος  
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μυρτιάς     ΠΑΝΟΜ  
Δόξα Γαλιάς     Ζαρός  
Γιούχτας     Μινωική  
ΟΦΑ     ΑΟΤ  
Γόρτυς     ΕΓΟΗ  
Αθλόπολις     Ρούβας  
Αλμυρός     Χερσόνησος  
Ρωμανός     Ανθεστίων  
ΠΑΟΚ     Μοίρες  
Φαιστός     Ηρόδοτος  
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Ζαρός  
Μινωική     Αστέρας Μυρτιάς  
ΑΟΤ     Δόξα Γαλιάς  
ΕΓΟΗ     Γιούχτας  
Ρούβας     ΟΦΑ  
Χερσόνησος     Γόρτυς  
Ανθεστίων     Αθλόπολις  
Μοίρες     Αλμυρός  
Ηρόδοτος     Ρωμανός  
Φαιστός     ΠΑΟΚ  
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μινωική     ΠΑΝΟΜ  
Ζαρός     ΑΟΤ  
Αστέρας Μυρτιάς     ΕΓΟΗ  
Δόξα Γαλιάς     Ρούβας  
Γιούχτας     Χερσόνησος  
ΟΦΑ     Ανθεστίων  
Γόρτυς     Μοίρες  
Αθλόπολις     Ηρόδοτος  
Αλμυρός     Φαιστός  
Ρωμανός     ΠΑΟΚ  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     ΑΟΤ  
ΕΓΟΗ     Μινωική  
Ρούβας     Ζαρός  
Χερσόνησος     Αστέρας Μυρτιάς  
Ανθεστίων     Δόξα Γαλιάς  
Μοίρες     Γιούχτας  
Ηρόδοτος     ΟΦΑ  
Φαιστός     Γόρτυς  
ΠΑΟΚ     Αθλόπολις  
Ρωμανός     Αλμυρός  
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΓΟΗ     ΠΑΝΟΜ  
ΑΟΤ     Ρούβας  
Μινωική     Χερσόνησος  
Ζαρός     Ανθεστίων  
Αστέρας Μυρτιάς     Μοίρες  
Δόξα Γαλιάς     Ηρόδοτος  
Γιούχτας     Φαιστός  
ΟΦΑ     ΠΑΟΚ  
Γόρτυς     Ρωμανός  
Αθλόπολις     Αλμυρός  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Ρούβας  
Χερσόνησος     ΕΓΟΗ  
Ανθεστίων     ΑΟΤ  
Μοίρες     Μινωική  
Ηρόδοτος     Ζαρός  
Φαιστός     Αστέρας Μυρτιάς  
ΠΑΟΚ     Δόξα Γαλιάς  
Ρωμανός     Γιούχτας  
Αλμυρός     ΟΦΑ  
Γόρτυς     Αθλόπολις  
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χερσόνησος     ΠΑΝΟΜ  
Ρούβας     Ανθεστίων  
ΕΓΟΗ     Μοίρες  
ΑΟΤ     Ηρόδοτος  
Μινωική     Φαιστός  
Ζαρός     ΠΑΟΚ  
Αστέρας Μυρτιάς     Ρωμανός  
Δόξα Γαλιάς     Αλμυρός  
Γιούχτας     Αθλόπολις  
ΟΦΑ     Γόρτυς  
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Ανθεστίων  
Μοίρες     Χερσόνησος  
Ηρόδοτος     Ρούβας  
Φαιστός     ΕΓΟΗ  
ΠΑΟΚ     ΑΟΤ  
Ρωμανός     Μινωική  
Αλμυρός     Ζαρός  
Αθλόπολις     Αστέρας Μυρτιάς  
Γόρτυς     Δόξα Γαλιάς  
ΟΦΑ     Γιούχτας  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Μοίρες  
Ανθεστίων     Ηρόδοτος  
Χερσόνησος     Φαιστός  
Ρούβας     ΠΑΟΚ  
ΕΓΟΗ     Ρωμανός  
ΑΟΤ     Αλμυρός  
Μινωική     Αθλόπολις  
Ζαρός     Γόρτυς  
Αστέρας Μυρτιάς     ΟΦΑ  
Δόξα Γαλιάς     Γιούχτας  
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ηρόδοτος     ΠΑΝΟΜ  
Φαιστός     Μοίρες  
ΠΑΟΚ     Ανθεστίων  
Ρωμανός     Χερσόνησος  
Αλμυρός     Ρούβας  
Αθλόπολις     ΕΓΟΗ  
Γόρτυς     ΑΟΤ  
ΟΦΑ     Μινωική  
Γιούχτας     Ζαρός  
Δόξα Γαλιάς     Αστέρας Μυρτιάς  
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Φαιστός  
Ηρόδοτος     ΠΑΟΚ  
Μοίρες     Ρωμανός  
Ανθεστίων     Αλμυρός  
Χερσόνησος     Αθλόπολις  
Ρούβας     Γόρτυς  
ΕΓΟΗ     ΟΦΑ  
ΑΟΤ     Γιούχτας  
Μινωική     Δόξα Γαλιάς  
Ζαρός     Αστέρας Μυρτιάς  
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ     ΠΑΝΟΜ  
Ρωμανός     Φαιστός  
Αλμυρός     Ηρόδοτος  
Αθλόπολις     Μοίρες  
Γόρτυς     Ανθεστίων  
ΟΦΑ     Χερσόνησος  
Γιούχτας     Ρούβας  
Δόξα Γαλιάς     ΕΓΟΗ  
Αστέρας Μυρτιάς     ΑΟΤ  
Ζαρός     Μινωική  
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Ρωμανός  
ΠΑΟΚ     Αλμυρός  
Φαιστός     Αθλόπολις  
Ηρόδοτος     Γόρτυς  
Μοίρες     ΟΦΑ  
Ανθεστίων     Γιούχτας  
Χερσόνησος     Δόξα Γαλιάς  
Ρούβας     Αστέρας Μυρτιάς  
ΕΓΟΗ     Ζαρός  
ΑΟΤ     Μινωική  
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλμυρός     ΠΑΝΟΜ  
Αθλόπολις     Ρωμανός  
Γόρτυς     ΠΑΟΚ  
ΟΦΑ     Φαιστός  
Γιούχτας     Ηρόδοτος  
Δόξα Γαλιάς     Μοίρες  
Αστέρας Μυρτιάς     Ανθεστίων  
Ζαρός     Χερσόνησος  
Μινωική     Ρούβας  
ΑΟΤ     ΕΓΟΗ  
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αθλόπολις     ΠΑΝΟΜ  
Αλμυρός     Γόρτυς  
Ρωμανός     ΟΦΑ  
ΠΑΟΚ     Γιούχτας  
Φαιστός     Δόξα Γαλιάς  
Ηρόδοτος     Αστέρας Μυρτιάς  
Μοίρες     Ζαρός  
Ανθεστίων     Μινωική  
Χερσόνησος     ΑΟΤ  
Ρούβας     ΕΓΟΗ  
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ     Γόρτυς  
ΟΦΑ     Αθλόπολις  
Γιούχτας     Αλμυρός  
Δόξα Γαλιάς     Ρωμανός  
Αστέρας Μυρτιάς     ΠΑΟΚ  
Ζαρός     Φαιστός  
Μινωική     Ηρόδοτος  
ΑΟΤ     Μοίρες  
ΕΓΟΗ     Ανθεστίων  
Ρούβας     Χερσόνησος  
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΦΑ ΠΑΝΟΜ
Γόρτυς Γιούχτας
Αθλόπολις Δόξα Γαλιάς
Αλμυρός Αστέρας Μυρτιάς
Ρωμανός Ζαρός
ΠΑΟΚ Μινωική
Φαιστός ΑΟΤ
Ηρόδοτος ΕΓΟΗ
Μοίρες Ρούβας
Χερσόνησος Ανθεστίων
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Γιούχτας
Δόξα Γαλιάς ΟΦΑ
Αστέρας Μυρτιάς Γόρτυς
Ζαρός Αθλόπολις
Μινωική Αλμυρός
ΑΟΤ Ρωμανός
ΕΓΟΗ ΠΑΟΚ
Ρούβας Φαιστός
Χερσόνησος Ηρόδοτος
Ανθεστίων Μοίρες
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Γαλιάς ΠΑΝΟΜ
Γιούχτας Αστέρας Μυρτιάς
ΟΦΑ Ζαρός
Γόρτυς Μινωική
Αθλόπολις ΑΟΤ
Αλμυρός ΕΓΟΗ
Ρωμανός Ρούβας
ΠΑΟΚ Χερσόνησος
Φαιστός Ανθεστίων
Ηρόδοτος Μοίρες
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Αστέρας Μυρτιάς
Ζαρός Δόξα Γαλιάς
Μινωική Γιούχτας
ΑΟΤ ΟΦΑ
ΕΓΟΗ Γόρτυς
Ρούβας Αθλόπολις
Χερσόνησος Αλμυρός
Ανθεστίων Ρωμανός
Μοίρες ΠΑΟΚ
Ηρόδοτος Φαιστός
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ζαρός ΠΑΝΟΜ
Αστέρας Μυρτιάς Μινωική
Δόξα Γαλιάς ΑΟΤ
Γιούχτας ΕΓΟΗ
ΟΦΑ Ρούβας
Γόρτυς Χερσόνησος
Αθλόπολις Ανθεστίων
Αλμυρός Μοίρες
Ρωμανός Ηρόδοτος
ΠΑΟΚ Φαιστός
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Μινωική
ΑΟΤ Ζαρός
ΕΓΟΗ Αστέρας Μυρτιάς
Ρούβας Δόξα Γαλιάς
Χερσόνησος Γιούχτας
Ανθεστίων ΟΦΑ
Μοίρες Γόρτυς
Ηρόδοτος Αθλόπολις
Φαιστός Αλμυρός
ΠΑΟΚ Ρωμανός
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟΤ ΠΑΝΟΜ
Μινωική ΕΓΟΗ
Ζαρός Ρούβας
Αστέρας Μυρτιάς Χερσόνησος
Δόξα Γαλιάς Ανθεστίων
Γιούχτας Μοίρες
ΟΦΑ Ηρόδοτος
Γόρτυς Φαιστός
Αθλόπολις ΠΑΟΚ
Αλμυρός Ρωμανός
27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗ
Ρούβας ΑΟΤ
Χερσόνησος Μινωική
Ανθεστίων Ζαρός
Μοίρες Αστέρας Μυρτιάς
Ηρόδοτος Δόξα Γαλιάς
Φαιστός Γιούχτας
ΠΑΟΚ ΟΦΑ
Ρωμανός Γόρτυς
Αλμυρός Αθλόπολις
28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρούβας ΠΑΝΟΜ
ΕΓΟΗ Χερσόνησος
ΑΟΤ Ανθεστίων
Μινωική Μοίρες
Ζαρός Ηρόδοτος
Αστέρας Μυρτιάς Φαιστός
Δόξα Γαλιάς ΠΑΟΚ
Γιούχτας Ρωμανός
ΟΦΑ Αλμυρός
Αθλόπολις Γόρτυς
29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Χερσόνησος
Ανθεστίων Ρούβας
Μοίρες ΕΓΟΗ
Ηρόδοτος ΑΟΤ
Φαιστός Μινωική
ΠΑΟΚ Ζαρός
Ρωμανός Αστέρας Μυρτιάς
Αλμυρός Δόξα Γαλιάς
Αθλόπολις Γιούχτας
Γόρτυς ΟΦΑ
30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ανθεστίων ΠΑΝΟΜ
Χερσόνησος Μοίρες
Ρούβας Ηρόδοτος
ΕΓΟΗ Φαιστός
ΑΟΤ ΠΑΟΚ
Μινωική Ρωμανός
Ζαρός Αλμυρός
Αστέρας Μυρτιάς Αθλόπολις
Δόξα Γαλιάς Γόρτυς
Γιούχτας ΟΦΑ
31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μοίρες ΠΑΝΟΜ
Ηρόδοτος Ανθεστίων
Φαιστός Χερσόνησος
ΠΑΟΚ Ρούβας
Ρωμανός ΕΓΟΗ
Αλμυρός ΑΟΤ
Αθλόπολις Μινωική
Γόρτυς Ζαρός
ΟΦΑ Αστέρας Μυρτιάς
Γιούχτας Δόξα Γαλιάς
32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Ηρόδοτος
Μοίρες Φαιστός
Ανθεστίων ΠΑΟΚ
Χερσόνησος Ρωμανός
Ρούβας Αλμυρός
ΕΓΟΗ Αθλόπολις
ΑΟΤ Γόρτυς
Μινωική ΟΦΑ
Ζαρός Γιούχτας
Αστέρας Μυρτιάς Δόξα Γαλιάς
33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φαιστός ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ Ηρόδοτος
Ρωμανός Μοίρες
Αλμυρός Ανθεστίων
Αθλόπολις Χερσόνησος
Γόρτυς Ρούβας
ΟΦΑ ΕΓΟΗ
Γιούχτας ΑΟΤ
Δόξα Γαλιάς Μινωική
Αστέρας Μυρτιάς Ζαρός
34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ ΠΑΟΚ
Φαιστός Ρωμανός
Ηρόδοτος Αλμυρός
Μοίρες Αθλόπολις
Ανθεστίων Γόρτυς
Χερσόνησος ΟΦΑ
Ρούβας Γιούχτας
ΕΓΟΗ Δόξα Γαλιάς
ΑΟΤ Αστέρας Μυρτιάς
Μινωική Ζαρός
35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός ΠΑΝΟΜ
Αλμυρός ΠΑΟΚ
Αθλόπολις Φαιστός
Γόρτυς Ηρόδοτος
ΟΦΑ Μοίρες
Γιούχτας Ανθεστίων
Δόξα Γαλιάς Χερσόνησος
Αστέρας Μυρτιάς Ρούβας
Ζαρός ΕΓΟΗ
Μινωική ΑΟΤ
36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Αλμυρός
Ρωμανός Αθλόπολις
ΠΑΟΚ Γόρτυς
Φαιστός ΟΦΑ
Ηρόδοτος Γιούχτας
Μοίρες Δόξα Γαλιάς
Ανθεστίων Αστέρας Μυρτιάς
Χερσόνησος Ζαρός
Ρούβας Μινωική
ΕΓΟΗ ΑΟΤ
37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ Αθλόπολις
Γόρτυς Αλμυρός
ΟΦΑ Ρωμανός
Γιούχτας ΠΑΟΚ
Δόξα Γαλιάς Φαιστός
Αστέρας Μυρτιάς Ηρόδοτος
Ζαρός Μοίρες
Μινωική Ανθεστίων
ΑΟΤ Χερσόνησος
ΕΓΟΗ Ρούβας
38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γόρτυς ΠΑΝΟΜ
Αθλόπολις ΟΦΑ
Αλμυρός Γιούχτας
Ρωμανός Δόξα Γαλιάς
ΠΑΟΚ Αστέρας Μυρτιάς
Φαιστός Ζαρός
Ηρόδοτος Μινωική
Μοίρες ΑΟΤ
Ανθεστίων ΕΓΟΗ
Χερσόνησος Ρούβας