close
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ
ΤΟ ΦΥΛΛΟ #998

Α2 ΕΠΣΗ

Το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών στην Α2 ΕΠΣΗ

Το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών στην Α2 ΕΠΣΗ

A-
A+
23/08/2016 | 15:38

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 τοπικής κατηγορίας ΕΠΣΗ όπως διαμορφώθηκε στην χθεσινή κλήρωση στο Αστρίτσι:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Ασίτες     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Νέοι Εργοτέλη     Λίντο  
Δαμάστα     ΑΕΚ  
Δωριεάς     Τύλισος  
Ελπίδες     Αγία Βαρβάρα  
Ανάληψη       Κεραυνός  
Νέοι Ηροδότου     ΑΟΚ  
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ασίτες     Ραύκος  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Νέοι Εργοτέλη  
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Δαμάστα  
Λίντο     Δωριεάς  
ΑΕΚ     Ελπίδες  
Τύλισος     Ανάληψη    
Αγία Βαρβάρα     ΑΟΚ  
Κεραυνός     Νέοι Ηροδότου  
         
3η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος     Νέοι Εργοτέλη  
Δαμάστα     Ασίτες  
Δωριεάς     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Ελπίδες     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Ανάληψη       Λίντο  
ΑΟΚ     ΑΕΚ  
Νέοι Ηροδότου     Τύλισος  
Αγία Βαρβάρα     Κεραυνός  
4η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Δαμάστα     Ραύκος  
Νέοι Εργοτέλη     Δωριεάς  
Ασίτες     Ελπίδες  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Ανάληψη    
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     ΑΟΚ  
Λίντο     Νέοι Ηροδότου  
ΑΕΚ     Κεραυνός  
Τύλισος     Αγία Βαρβάρα  
5η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος     Δωριεάς  
Ελπίδες     Δαμάστα  
Ανάληψη       Νέοι Εργοτέλη  
ΑΟΚ     Ασίτες  
Νέοι Ηροδότου     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Κεραυνός     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Αγία Βαρβάρα     Λίντο  
ΑΕΚ     Τύλισος  
         
6η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ελπίδες     Ραύκος  
Δωριεάς     Ανάληψη    
Δαμάστα     ΑΟΚ  
Νέοι Εργοτέλη     Νέοι Ηροδότου  
Ασίτες     Κεραυνός  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Αγία Βαρβάρα  
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Τύλισος  
Λίντο     ΑΕΚ  
         
7η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος     Ανάληψη     
ΑΟΚ     Ελπίδες  
Νέοι Ηροδότου     Δωριεάς  
Κεραυνός     Δαμάστα  
Αγία Βαρβάρα     Νέοι Εργοτέλη  
Τύλισος     Ασίτες  
ΑΕΚ     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Λίντο  
8η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
ΑΟΚ     Ραύκος  
Ανάληψη       Νέοι Ηροδότου  
Ελπίδες     Κεραυνός  
Δωριεάς     Αγία Βαρβάρα  
Δαμάστα     Τύλισος  
Νέοι Εργοτέλη     ΑΕΚ  
Ασίτες     Λίντο  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος     Νέοι Ηροδότου  
Κεραυνός     ΑΟΚ  
Αγία Βαρβάρα     Ανάληψη    
Τύλισος     Ελπίδες  
ΑΕΚ     Δωριεάς  
Λίντο     Δαμάστα  
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Νέοι Εργοτέλη  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Ασίτες  
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός     Ραύκος  
Νέοι Ηροδότου     Αγία Βαρβάρα  
ΑΟΚ     Τύλισος  
Ανάληψη       ΑΕΚ  
Ελπίδες     Λίντο  
Δωριεάς     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Δαμάστα     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Νέοι Εργοτέλη     Ασίτες  
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος     Αγία Βαρβάρα  
Τύλισος     Κεραυνός  
ΑΕΚ     Νέοι Ηροδότου  
Λίντο     ΑΟΚ  
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Ανάληψη    
Ομόνοια  Καλλιθέας      Ελπίδες  
Ασίτες     Δωριεάς  
Νέοι Εργοτέλη     Δαμάστα  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τύλισος     Ραύκος  
Αγία Βαρβάρα     ΑΕΚ  
Κεραυνός     Λίντο  
Νέοι Ηροδότου     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
ΑΟΚ     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Ανάληψη       Ασίτες  
Ελπίδες     Νέοι Εργοτέλη  
Δωριεάς     Δαμάστα  
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος     ΑΕΚ  
Λίντο     Τύλισος  
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.     Αγία Βαρβάρα  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Κεραυνός  
Ασίτες     Νέοι Ηροδότου  
Νέοι Εργοτέλη     ΑΟΚ  
Δαμάστα     Ανάληψη    
Δωριεάς     Ελπίδες  
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λίντο     Ραύκος  
ΑΕΚ     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Τύλισος     Ομόνοια  Καλλιθέας   
Αγία Βαρβάρα     Ασίτες  
Κεραυνός     Νέοι Εργοτέλη  
Νέοι Ηροδότου     Δαμάστα  
ΑΟΚ     Δωριεάς  
Ανάληψη       Ελπίδες  
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος     Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.  
Ομόνοια  Καλλιθέας      Λίντο  
Ασίτες     ΑΕΚ  
Νέοι Εργοτέλη     Τύλισος  
Δαμάστα     Αγία Βαρβάρα  
Δωριεάς     Κεραυνός  
Ελπίδες     Νέοι Ηροδότου  
Ανάληψη       ΑΟΚ  

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομόνοια  Καλλιθέας  Ραύκος
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Ασίτες
Λίντο Νέοι Εργοτέλη
ΑΕΚ Δαμάστα
Τύλισος Δωριεάς
Αγία Βαρβάρα Ελπίδες
Κεραυνός Ανάληψη  
ΑΟΚ Νέοι Ηροδότου
       
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος Ασίτες
Νέοι Εργοτέλη Ομόνοια  Καλλιθέας 
Δαμάστα Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
Δωριεάς Λίντο
Ελπίδες ΑΕΚ
Ανάληψη   Τύλισος
ΑΟΚ Αγία Βαρβάρα
Νέοι Ηροδότου Κεραυνός
       
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέοι Εργοτέλη Ραύκος
Ασίτες Δαμάστα
Ομόνοια  Καλλιθέας  Δωριεάς
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Ελπίδες
Λίντο Ανάληψη  
ΑΕΚ ΑΟΚ
Τύλισος Νέοι Ηροδότου
Κεραυνός Αγία Βαρβάρα
19η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος Δαμάστα
Δωριεάς Νέοι Εργοτέλη
Ελπίδες Ασίτες
Ανάληψη   Ομόνοια  Καλλιθέας 
ΑΟΚ Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
Νέοι Ηροδότου Λίντο
Κεραυνός ΑΕΚ
Αγία Βαρβάρα Τύλισος
20η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Δωριεάς Ραύκος
Δαμάστα Ελπίδες
Νέοι Εργοτέλη Ανάληψη  
Ασίτες ΑΟΚ
Ομόνοια  Καλλιθέας  Νέοι Ηροδότου
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Κεραυνός
Λίντο Αγία Βαρβάρα
Τύλισος ΑΕΚ
       
21η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος Ελπίδες
Ανάληψη   Δωριεάς
ΑΟΚ Δαμάστα
Νέοι Ηροδότου Νέοι Εργοτέλη
Κεραυνός Ασίτες
Αγία Βαρβάρα Ομόνοια  Καλλιθέας 
Τύλισος Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
ΑΕΚ Λίντο
       
22η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ανάληψη   Ραύκος
Ελπίδες ΑΟΚ
Δωριεάς Νέοι Ηροδότου
Δαμάστα Κεραυνός
Νέοι Εργοτέλη Αγία Βαρβάρα
Ασίτες Τύλισος
Ομόνοια  Καλλιθέας  ΑΕΚ
Λίντο Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
23η ΑΓΩΝΙΣΙΚΗ
Ραύκος ΑΟΚ
Νέοι Ηροδότου Ανάληψη  
Κεραυνός Ελπίδες
Αγία Βαρβάρα Δωριεάς
Τύλισος Δαμάστα
ΑΕΚ Νέοι Εργοτέλη
Λίντο Ασίτες
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Ομόνοια  Καλλιθέας 
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέοι Ηροδότου Ραύκος
ΑΟΚ Κεραυνός
Ανάληψη   Αγία Βαρβάρα
Ελπίδες Τύλισος
Δωριεάς ΑΕΚ
Δαμάστα Λίντο
Νέοι Εργοτέλη Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
Ασίτες Ομόνοια  Καλλιθέας 
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος Κεραυνός
Αγία Βαρβάρα Νέοι Ηροδότου
Τύλισος ΑΟΚ
ΑΕΚ Ανάληψη  
Λίντο Ελπίδες
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Δωριεάς
Ομόνοια  Καλλιθέας  Δαμάστα
Ασίτες Νέοι Εργοτέλη
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγία Βαρβάρα Ραύκος
Κεραυνός Τύλισος
Νέοι Ηροδότου ΑΕΚ
ΑΟΚ Λίντο
Ανάληψη   Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
Ελπίδες Ομόνοια  Καλλιθέας 
Δωριεάς Ασίτες
Δαμάστα Νέοι Εργοτέλη
27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος Τύλισος
ΑΕΚ Αγία Βαρβάρα
Λίντο Κεραυνός
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Νέοι Ηροδότου
Ομόνοια  Καλλιθέας  ΑΟΚ
Ασίτες Ανάληψη  
Νέοι Εργοτέλη Ελπίδες
Δαμάστα Δωριεάς
28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ Ραύκος
Τύλισος Λίντο
Αγία Βαρβάρα Μαραθώνας Ελ/γία Αλ.
Κεραυνός Ομόνοια  Καλλιθέας 
Νέοι Ηροδότου Ασίτες
ΑΟΚ Νέοι Εργοτέλη
Ανάληψη   Δαμάστα
Ελπίδες Δωριεάς
29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ραύκος Λίντο
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. ΑΕΚ
Ομόνοια  Καλλιθέας  Τύλισος
Ασίτες Αγία Βαρβάρα
Νέοι Εργοτέλη Κεραυνός
Δαμάστα Νέοι Ηροδότου
Δωριεάς ΑΟΚ
Ελπίδες Ανάληψη  
30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαραθώνας Ελ/γία Αλ. Ραύκος
Λίντο Ομόνοια  Καλλιθέας 
ΑΕΚ Ασίτες
Τύλισος Νέοι Εργοτέλη
Αγία Βαρβάρα Δαμάστα
Κεραυνός Δωριεάς
Νέοι Ηροδότου Ελπίδες
ΑΟΚ Ανάληψη