close
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ
ΤΟ ΦΥΛΛΟ #998

Ποδόσφαιρο

Τοπικό ΕΠΣΗ: Όλα τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου

Τοπικό ΕΠΣΗ: Όλα τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου

A-
A+
23/09/2016 | 22:05

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτhσίας της Ένωσης οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ το Σαββατοκύριακο (24-25/9)

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (24-25/9):

Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
Α1 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΠΑΝΟΜ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΜΑΛΙΩΝ Μαυρουδής Δ. Δασκαλάκης Ι. Μαυραντωνάκης Α.
ΡΟΥΒΑΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Φουκάκης Γ. Τοπαλίδης Π. Χναράκης Δ.
ΖΑΡΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΡΟΥ Σπινάκης Ν. Σφακιανάκης Ε. Κασαπάκης Α.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κρασαγάκης Χ. Μαστορίδης Δ. Καμπιτάκης Κ.
Ε.Γ.Ο.Η – ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΓΟΗ Μαυραντωνάκης Ι. Νικολακάκης Β. Θέμελη Π.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ζαχαριουδάκης Γ. Δασκαλάκης Ι. Συναδινάκης Κ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Βισκαδούρος Μ. Γιαλαμάς Ν. Τουρλουκάκη Χ.
ΜΟΙΡΕΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Μανδαλενάκης Ε. Φερετάκης Ν. Μοχιανάκης Α.
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Χαραλαμπάκης Ε. Παπαδάκης Μ. Κυριακόπουλος Κ.
Α2 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κρασαγάκης Χ. Κουρπάς Ν. Καμπιτάκης Κ.
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛΠΙΔΩΝ Βισκαδούρος Μ. Βασάκης Γ.Ε. Σαρόγλου Ε.
ΑΝΑΛΗΨΗ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Δασκαλάκης Α. Συναδινάκης Κ. Χριστουλάκης Ε.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΓΟΗ Ζαχαριουδάκης Γ. Μουρτζάκης Ι. Αδαμάκης Α.Θ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κουράκης Ι. Γαρεφαλάκης Ε. Παπαδάκης Φ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (13:00)
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Φερετζάκης Ν. Μανδαλενάκης Ε. Μοχιανάκης Α.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΣΙΤΕΣ FC ΔΑΜΑΣΤΑΣ Λαλιώτης Γ. Μπούρκερ Ν. Βοριζανάκης Σ.
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σφακιανκάκης Δ. Αδαμάκης Ζ. Θ. Βιτσαξάκης Α.
Β1 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Ελευθεράκης Σ. Σπινάκης Ν. Καρατζάς Γ.
ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ ΜΟΧΟΥ Σφακιανάκης Δ. Τζανακάκης Ε. Μπούρκερ Ν.
Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου 2016 (16:45)
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΠΟΑ Λαλιώτης Γ. Πατεμτζής Γ. Παπαδάκης Μ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (11:00)
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Βασάκης Γ. Ε. Τσαμπουράκης Μαστορίδης Δ.
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Αδαμάκης Ζ. Θ. Γενετζάκης Ε. Μάτσας Κ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΓΑΡΙΠΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Τζανακάκης Ε. Καζόγλου Χ. Στέφα Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κασαπάκης Κ. Καρατζάς Γ. Ψαρράς Κ.
Β2 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – Ο.Φ.Η. 94 ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Χαραλαμπάκης Ε. Βοριζανάκης Σ. Φανουράκη Μ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (11:00)
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΓΟΗ Παπαδοσπυριδάκης Σαμιωτάκης Ε. Σπαθαράκης Γ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (13:30)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΓΟΗ Τοπαλίδης Π. Μαυροντωνάκης Ι. Χατζηκωνσταντίνου Χ.
Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 (16:30)
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΦΝΩΝ Ελευθεράκης Σ. Σιγανού Γ. Σταυράκης Γ.
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΣΠΙΣ Γαρεφαλάκης Μ. Μπεκιράκης Ι. Κουρπάς Ν.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΙΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Παπαδάκης Φ. Σαμιωτάκης Ε. Μπαλίδης Α.
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΒΟΡΡΩΝ Ξυπάκης Γ. Δρακάκης Α. Ζαφείρης Α.