Ήττα εντός έδρας για τον Ζαρό από τον Αλμυρό με 0-2

Δείτε το χαμένο πέναλτι στο 36' (βίντεο)

A-
A+
26/01/2020 | 21:00

Δεν τα κατάφερε η ομάδα του Ζαρού σήμερα, απέναντι στην ομαδα ρου Αλμυρού Γαζιου, γνωρίζοντας την εντος εδρας ήττα με 0-2.

Ο Αλμυρός προηγήθηκε νωρίς στο 25′ , ενώ ο Ζαρος έχασε την ευκαιρία για την ισοφάριση, αφού το πέναλτι του Μοντι στο 36ο λεπτό, απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Αλμυρου.

Στην επαναληψη ο Ζαρος έχασε ευκαιρίες για να πετύχει ενα γκολ με Λαδιανολ και τελικά το δεχτηκε στις καθυστερήσεις, για το τελικό 0-2.

ΖΑΡΟΣ: Χατζιδάκης, Λαδιανός (79′ Κόκκινος Ν.), Γκλεζάκος (88′ Χαραλαμπάκης), Καλεμάκης, Μητρόπουλος (13′ λτ. Ανδρεαδάκης) , Φραγκιαδουλάκης, Χριστοφοράκης, Μόντι (67′ Λέσι), Κουρουθιανάκης, Παραθύρας, Αναγνωστάκης

ΑΛΜΥΡΟΣ: Γεωργίου, Μαχαίρας, Γιαλούσης, Ρουμπάκης, Δαμιανάκης, Γενιτσαρίδης, Ξενοκτιστάκης (46′ Αγαπάκης), Κοιλιάρας (83′ Ζαφείρης Άλ.). Τοπούζης, Λυκούδης (89′ Μεντουδάκης), Απλαδάς (67′ Μπέρκης)